• Genel Müdürlük     0(850) 433 01 00

  • Müşteri Hizmetleri    0(850) 433 02 20
Homer | Kurumsal

Kurumsal

ATILIM OTOMOTİV A.Ş
KURULUŞ: 2003
GENEL MÜDÜRLÜK: Çekmeköy / İstanbul
 

"YOLCULUK KEYFİNİN KESİLMEDİĞİ BİR DÜNYA YARATMAK"
 

Düşünü gerçeğe dönüştürmeyi kendisi için vizyon olarak ortaya koymuş olan Atılım Otomotiv A.Ş. bu yolculuğuna İstanbul'da 2003 yılında 2.500 m2 alanda Ar-Ge çalışması ile başlamıştır.
 

Edindiği deneyim ve yaptığı gözlemlerin ışığında, Türkiye'de her marka araç için “ihtiyaç olduğu andan yolcuğun tekrar devamına kadar” olan süreçte aracın onarımı ve diğer tüm ihtiyaçların merkezi olarak verilebilmesini sağlayan bir alt yapı ve organizasyon gerçekleştirmiştir.
 

Sahip olduğu birikim, teknik alt yapı ve Network ile Filo Şirketleri, Sigorta Şirketleri ve bünyesinde araç bulunduran her türlü kurum için araçlarının hasar, bakım, arıza sorunlarının merkezi olarak tek bir kurum ile muhatap olarak çözülmesini sağlamaktadır.
 

Grup bünyesinde bulunan ve GOSB Teknopark'ta faaliyet gösteren yazılım şirketi LEMMA YAZILIM ve yedek parça tedariği konusunda Türkiye'de ilk ve en deneyimli kurum olan HLD OTOMOTİV ile birlikte otomobile ait her türlü bilgi ve imkanı bir arada bulundurmaktadır.
 

Temel olarak yapılan işten değil, organize edilen hizmetten ücretlendirme yapmayı prensip edinmiş olan grup, kurumların otomobil konusundaki onarım yönetimi, yedek parça temin yönetimi, yazılım ve data desteği konularında çözüm ortağı olarak yer almakta aynı zamanda bireysel kullanıcılara da onarım yönetimi ve yedek parça temini sağlamaktadır.
 

Türkiye genelinde merkezi olarak yönetilen servis networkü, yedekparça tedarik zinciri, milyonlarca yedekparçaya ait  güncel katalog, fiyat ve stok bilgisi ile yazılım konusundaki deneyimlerini, birlikte çalıştığı kurumlara ve bireysel kullanıcılara sunmaktadır.

"YOLCULUK KEYFİNİN KESİLMEDİĞİ BİR DÜNYA YARATMAK"

AYRIŞTIRICI MİSYONLARIMIZ

• Yenilikçi marka, ürün ve çalışma kültürü oluşturmak
• En son teknolojiyi kullanarak en hızlı ve en güvenilir servisi vermek
 

KONUMLAYICI MİSYONLARIMIZ

• Finansal ve Yapısal olarak güçlü bir marka ve kurum yapısı oluşturmak
• Sürekli geleceği düşünerek sektördeki değişimlere liderlik etmek
• Deneyimli ve çok yönlü insan kaynakları geliştirerek, sektöre farklı ürün ve hizmetler kazandırmak
 

DAVRANIŞ MİSYONUMUZ

• Müşterilerimize karşı samimi iletişim tavırları geliştirmek
• Problemleri yapıcı yaklaşımlarla çözmek ve problemler oluşmadan önce çözüm yöntemleri geliştirerek hazır olmak

 

© Homer 2016. Tüm Hakları Saklıdır

Web Master: Visage

Awesome Image Awesome Image Awesome Image