Homer Blog

Homer Launch ile Anlaştı

Homer Launch ile Anlaştı

Homer servislerinde teknik standardizasyon çalışması kapsamında motor test cihazları için Launch firması ile anlaştı ve Homer servislerinde launch otomobil ve hafif ticari araç arıza tespit cihazı kullanılmaya başladı.

Launch Arıza Tespit Cihazı Nedir?

Launch universal olarak bilinen 195 marka model araç destekleyen ve karma arıza tespit cihazları arasında 1. sırada olmayı başarmıştır. Online olarak çalışan bu sistem ile bir çok araç grubu üzerinde yetkili servis normunda çalışmanıza imkan sunmaktadır. 

Launch arıza tespit cihazının diğer universal cihazlardan farkı nedir?

Müşterilerimizin özellikle Amerikan, Avrupa, Japon, Kore, Çin vb. grubu araçlar üzerinde yetkili servis cihazları dışında diger universal cihazlar ile baglanamama sorununu ortadan kaldıran Launch, bu araçlar üzerinde sizlere bütün fonksiyonları ile baglanmanıza ve tam yetki ile müdahale etmenize olanak saglamaktadır. Sadece bu kadar ile kalmıyor tabi ki,  binek ve hafif ticari olarak 1995 yılı sonrası günümüzde bulunan bütün araçlara giriş yapmanıza imkan sunuyor.

Launch arıza tespit cihazı ile neler yapılabilir?

Arıza kodu okuma – silme, Canlı değerleri görüntüleme, Adaptasyon / kalibrasyon, Servis ışığı sıfırlama, Boğaz kelebek adaptasyonu, Lastik basınç sensörü sıfırlama, Enjektör kodlama, Elektronik Park Freni çektirme, Direksiyon Açı Sensörü sıfırlama, Immo tanıtma, DPF (Dizel Partikül Filtre) rejenerasyonu, Otomatik VIN (Şase) tanıma, Canlı veri kaydı - çoklu grafik, Araçlara kablosuz bağlantı gibi bir çok işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. 

Homer Auto Service Merkez Arge servisinde  Launch cihazı ile motor arıza tespiti çalışmasını sizler için anlattık.

Video linki: https://www.youtube.com/watch?v=LZF2yaEZ7N8&t=1s

 

© Homer Auto Service 2019. Tüm Hakları Saklıdır

Homer Lastik Yönetim ve Saklama Hizmetleri HLD Yedek Parça Tedarik Lemma Systems